O El Czori Jedno miejsce – pełnia smaków latino

EL CZORI Latino Food to miejsce, w którym spróbować możesz autentycznej kuchni z Ameryki Łacińskiej. Inspiruje nas smak, zapach i różnorodność kulinarnego bogactwa tego regionu.
Pyszne empanady w stylu argentyńskim i chilijskim, aromatyczne sosy, ciepłe sandwicze, rozpływająca się w ustach wołowina
i specjały wegetariańskie – to tylko niektóre z latino smaków dostępnych w  EL CZORI Latino Food.

Dokonaj rezerwacji
Zawsze świeże i naturalne

W EL CZORI Latino Food szczególną wagę przykładamy do wyboru naszych produktów. Stali, sprawdzeni dostawcy to gwarancja niepowtarzalnego smaku. Bardzo ważny dla nas jest fakt, aby składniki używane do przygotowywania naszych potraw były zawsze świeże i naturalne.

06-DSC02698
Klimat i energia latino

EL CZORI Latino Food to unikatowe na kulinarnej mapie Warszawy miejsce oferujące autentyczną kuchnię latynoamerykańską.

EL CZORI Latino Food to efekt połączenia wiedzy i doświadczenia, a także chęci dzielenia się kulinarnymi fascynacjami, odwołującymi się do  tradycyjnych, rodzinnych przepisów pochodzących wprost z Ameryki Łacińskiej.

Dzięki energii prowadzących El CZORI Latino Food to jednak „coś więcej” niż miejsce, gdzie przychodzimy na posiłek. To przestrzeń wypełniona klimatem, radością i uśmiechem wprost z Ameryki Łacińskiej – właściciele zawsze starają się zamienić choć kilka zdań z gośćmi, czy zaprosić ich do wspólnego wypicia yerba mate.